Trio Mobil IoT Çözümleri ile

   Soğuk Zincir Süreçlerinizi Efektif Yönetin, Ürünlerinizi Sağlıkla Koruyun.

Genel Bakış

  • Çözüm Kapsamı

Kablosuz sensörler ve uçtan uca entegre sistemle; fabrikadaki üretim aşamasını, lojistik sürecini, soğuk hava depolarını ve nihai satış noktasını kapsayacak şekilde ürünün ihtiyacı olan soğuk zincir yönetiminin devamlılığı sağlanır.

  • Neler Yapılabilir?

Soğuk zincirin anlık takibini ve geriye dönük raporlamasını sağlar.Tanımlanan koşullar değiştiği takdirde anlık olarak tespit ederek alarm üretir, bilgilendirme yapar.Tüm tedarik zinciri sürecinde sağlanması gereken sıcaklık koşullarının tek panelden yönetilmesini sağlar.Yüksek enerji tüketimine neden olabilecek hatalı sıcaklık ayarlamalarının önüne geçilmesini sağlar.

Soğuk Zincir Yönetimi ile Tesisinizin, Depolarınızın ve Satış Noktalarının Ortam Koşullarını Takip Edin

Ürünlerinizi Sağlıkla Koruyun

Ortam koşullarının kontrolü ile operasyonlar gerçek zamanlı olarak takip edilebilir, detaylı raporlar ile en etkili şekilde yönetilebilir.

Bağlanın

0.5°C ölçüm hassasiyetine sahip kablosuz sistem ile tüm sıcaklık sensörlerinin son değerleri görsel olarak takip edilebilir; sensörlerin bulunduğu ortamın sıcaklık, nem, hava kalitesi gibi değerleri zamana bağlı olarak grafiksel değişimleriyle izlenebilir.

Ölçümleyin

Esnek alarm modülü sayesinde belirlenen süre boyunca limit dışına çıkılması durumunda yapılan SMS ve e-mail bildirimleri ile anlık aksiyon alınabilir; kaliteyi ve verimliliği olumsuz etkileyecek problemlerin önüne geçilebilir.

Yönetin

Üretim aşamasında, nakliye araçlarında, depolarda ve mağazalarda bulunan entegre ölçüm sistemi sayesinde soğuk zincir süreç boyunca takip edilir, daha sağlıklı ve kaliteli ürünler güvenle müşteriye sunulur.

4 Adımda

Uçtan Uca Soğuk Zincir Takibi Yapın

Üretim Tesisinde Sıcaklık ve Nem Değerini Takip Edin

Depoların Sıcaklık ve Nem Koşullarını Takip Edin

Taşıma Sırasında Araç İçindeki Sıcaklık ve Nem Koşullarını Takip Edin.

Mağaza, Restoran, Süpermarket, Ecza Dolabı vb. Varış Noktalarında Soğuk Zinciri Takip Edin