SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Yakıt Yönetim Çözümleri

Sektörel Çözümler

Yakıt Yönetim Çözümü – CAN Bus

Ürünün Açıklaması

Ağır vasıtalarda maksimum güvenlik ve verimlilik sağlamak amacıyla geliştirilen CAN Bus sistemi, araç içindeki tüm modülleri merkezi araç bilgisayarına bağlayarak yakıt tüketimi, yakıt seviyesi, motor devri, hararet gibi birçok parametrenin ek sensör gerektirmeden takibine olanak sağlar. Alınan yakıt verileri km bazında raporlanarak, sürücülerin yakıt tüketimleri ve sürüş performansları detaylı olarak analiz edilebilir. Arıza kodu takibi ile servis ihtiyacı olan araçlar ve servise neden olan arızalar kolaylıkla saptanabilir.

Araç Güvenlik Çözümü – Safe Car

Ürünün Açıklaması

Rent a Car sektörüne özel, Filo ve araç kiralama şirketlerindeki hırsızlık ve kötüye kullanma risklerini önlemek amacıyla geliştirilmiş, en kapsamlı araç takip çözüm ailesidir.

Filo ve araç kiralama şirketlerindeki hırsızlık ve kötüye kullanma risklerini önlemek amacıyla geliştirilmiş, en kapsamlı araç takip çözüm ailesidir. Sistem, en son teknoloji ve donanım ürünü olan, P55 araç takip cihazı sayesinde çalınma, kaybolma halinde araçlara ulaşılır.

Ürünün Açıklaması

  • Hiç bir elektrik bağlantısı olmadan dahili pil ile, portatif olarak çalışır ve 1 yıla kadar pil ömrü sağlar.
  • GPS çekmeyen kapalı alanlarda GSM baz istasyonları üzerinden konum tespit eder.
  • Sinyal tespit cihazları tarafından tespit edilmesi mümkün değildir.
  • Elektrik bağlantısı olmadığı için tahmin edilmesi imkansız noktalara saklanabilir.

Ek olarak opsiyonel sunulan, dahili bataryalı ve blokaj kiti bulunan T0 araç takip cihazı sayesinde araçların anlık takibi yapılır, acil durumlarda mobil uygulamadan / web’den bloke ederek izinsiz kullanım engellenebilir. Bataryalı T0 araç takip cihazlarının sökülmesi durumunda sistem, tanımlanan telefon numaralarını otomatik olarak arayıp SMS ve email ile anlık bilgilendirme sağlar.

Soğuk Zincir Takip Çözümü - Smart Chain

Ürünün Açıklaması

Smart Chain çözümü, ürünlerin üretimden son kullanıcıya ulaşana kadar, uçtan uca tüm süreçlerde soğuk zinciri bozulmadan ulaşmasını sağlar. Soğuk zincirin kritik olduğu hastane, eczane, market, sera, ilaç ve gıda depoları, sistem odaları gibi farklı sektörlerde kullanılır, ortam sıcaklık ve nem değerlerinin ölçülmesini, ürünlerin sağlıklı ve güvenli taşınması sağlanır.

Ürünün Açıklaması

2 adet sıcaklık sensörü, dahili nem sensörü ve gelişmiş alarm sistemi ile ortam değerlerinin düzenli ölçümünü sağlayarak, belirlenen değerlerin dışına çıkılması durumunda, tanımlanan telefon numaralarını otomatik olarak arayıp SMS ve e-mail ile anlık bilgilendirme sağlar. Verilerin anlık ve geçmişe dönük raporlaması yapılır.

Servis Araçları Takip Çözümü - Safe Bus

Ürünün Açıklaması

Ürünün Açıklaması

Okul servislerinde çocukların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini, velilerin çocuklarını cep telefonlarından kolayca takip etmelerini, servise biniş, servisten iniş, gidiş geliş saatlerinden haberdar olmalarını, şoförlerin herhangi bir aksilik anında uyarılmalarını sağlayan bir çözüm ailesidir.

Safe Bus çözümünün servis içi görüntüleme, eş zamanlı takip, geçmişe dönük kayıt ve veli bilgilendirme özellikleri sayesinde servislerde anlık takip yapılarak okul yolunda güvenli yolculuk sağlanır.

Güvenli Yük Taşıma Çözümü - Safe Truck

Sürüş Alarmı

Yakıt Güvenliği Alarmı

Can Güvenliği Alarmı

Ürünün Açıklaması

Safe Truck, kamyon, tır gibi ağır vasıta araçlarda taşınan yük, yakıt, araç ve sürücünün güvenliği için geliştirilmiş bir çözümdür. Araçlarda güvenlik amaçlı anlık takip, araç içi görüntüleme ve geçmişe dönük kayıt izleyebilme gibi özelliklerin yanı sıra, izinsiz dorse kapısı açılması ya da yakıt seviyesi ani azalması durumunda tanımlanan telefon numaralarını otomatik olarak arayıp SMS ve e-mail ile anlık bilgilendirme sağlanır.