LOGO İŞBAŞI

30 Dakikada e-Faturaya Geçin, Rahat Edin !

Genel Bakış

İster e-Fatura İster Ön Muhasebe…
İhtiyacınıza en uygun çözümler Logo İşbaşı’nda!

Kolay Kullanım

Kullanıcı Dostu Tasarımıyla Tüm Ön Muhasebe İşlemlerinizi Saniyeler İçerisinde Gerçekleştirebilir, Geçmiş Kayıtlarınıza Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

Her Yerden Erişim

İnternet Erişiminizin Olduğu Her Yerden Hızlı ve Kolayca Faturalarınızı Kaydedip, Müşteri/Tedarikçilerinizle Olan Tahsilat/Ödeme İşlemlerini Takip Edebilirsiniz.

Kaliteli Güvenilir Hizmet

35 Senedir Sektöründe Kalite ve Güvencenin Adresi Logo Yazılım’ın Online Ön Muhasebe Programı Olan Logo İşbaşı’nı Güvenli Bir Şekilde Kullanabilirsiniz.

Özellikler

Mobil

Ön Muhasebenizi Mobilden Yönetin!

İster Webden İster Cepten; İnternet Erişiminizin Olduğu Her Yerden İşletmenizin Ön Muhasebe İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Takibi

Online Fatura Kesme Programı

Alış/Satış Faturalarınızı Hızlı Ve Kolayca Kaydedip, İstediğiniz Her Yerden Fatura Detaylarına Ulaşabilirsiniz.

e-Fatura

e-Fatura & e-Arşiv Fatura

Ücretsiz Danışmanlığımızla e-Fatura’ya Geçiş Yapıp, e-Fatura’nızı Hızlı Ve Kolayca Oluşturup, Müşterilerinize anında Gönderebilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Online Cari Hesap Takip Programı

Müşteri Ve Tedarikçilerinizle Olan Tahsilat/Ödeme Takibini Online Gerçekleştirip, Gerçekleşen İşlemleri Anında Ekleyebilirsiniz.

Gelir-Gider Takibi

Online Gelir-Gider Takip Programı

Alış/Satışlar Sonrası Yapılan Ödeme/Tahsilatlara Göre İşletmenizin Gelir-Gider Durumunu Online Takip Edin.

Stok Takibi

Online Stok Takip Programı

Gerçekleştirdiğiniz Alış/Satışlar Sonrasında Stoklarınız Otomatik Güncellenir Ve Giriş-Çıkış Hareketlerini Kolayca Görüntüleyebilirsiniz.

Özet Raporlar

İşinizi İyi Yönetmeniz İçin Özet Raporlar

Yaptığınız İşlemlerin Günlük Özetlerini İnceleyerek İşinizi Daha İyi Yönetebilirsiniz.

Nakit Yönetimi

Kasa Ve Banka Hesabı Takibi

Tahsilat Ve Ödemelerinizi Kasa Ve Banka Hesaplarınızla İlişkilendirerek Nakit Yönetimi Takibini Gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyonlar

Entegrasyonlarla İşinizi Büyütün

Banka Entegrasyonu Ve Akıllı Fiş Okuma Entegrasyonu ile Verimliliğinizi Arttırın.

Logo İşbaşı Tanıtım Videosu (60 sn)

Mikro-İşletmeler İçin Online Ön Muhasebe

Tek Başına Çalışanlar

Alış/Satış ve Tahsilat/Ödeme İşlemlerinizi Anında Kaydeder, Zamanı Verimli Yönetirsiniz. Böylelikle; Sizler Operasyonel İşlere Daha Az Zaman Ayırırken Satışa Daha Çok Odaklanabilirsiniz.

İşletmesinde Ekibi Olanlar

Gerçekleşen Tüm İşlemlerden Anında Haberdar Olup İşletmenin Durumunu Daha İyi Takip Edersiniz. Böylelikle; İşletmenizin Yönetiminde Daha İyi Kararlar Alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ön muhasebe programı nedir?

İşletmelerin gerçekleştirdiği alış-satışların takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tümüne ön muhasebe diyebiliriz. Ön muhasebe programı , fatura kesilebilen, faturaların takibi, ürün stoklarının takibi, müşteri ve tedarikçilerle olan alacak ve borçların takibi, kasa ve banka hesapları takibi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği ve kayıt altına alındığı bir yazılım ürünüdür.

Ön muhasebe programı neden önemlidir?

Etkili bir işletme yönetiminin en önemli konularından biri yapılan ön muhasebe işlemlerinin kaydıdır. İşletme yönetiminde ön muhasebe programları yerine not kağıtları ve excel dosyası kullanımı işletmelere hem zaman kaybı hem de yaşanabilecek veri kayıpları nedeniyle maddi hasarlar yaratabilir. Ön muhasebe programı kullanarak, ön muhasebe işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirirken aynı zamanda da maddi hasar riskini en aza indirmiş olursunuz.

Logo İşbaşı ön muhasebe programının avantajları nelerdir?

İşletme yönetimi için not kağıtları ve excel dosyaları yerine ön muhasebe programı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri alış-satışların, masrafların, alacak-borçların, stokların, işletmenin finansal durumunun güvenilir bir şekilde işlenmesi ve kaydedilmesidir. Yapılan işlemlerin bir ön muhasebe programı aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması da oluşacak hata riskini oldukça düşürecektir. Ön Muhasebe Programı kullanarak fatura keserken de hatasız olarak işlem gerçekleştirirsiniz. Ayrıca kaliteli ve kesintisiz hizmet kapsamında, yurtiçi/ yurtdışı sunucularımızla. %100 müşteri memnuniyeti için çalışırız

Ön muhasebe programında olması gereken özellikler nelerdir?

İşletmeniz için kullanılacak bir ön muhasebe programının özelliklerine geçmeden önce özellikle küçük işletmelerin tercih ettiği ön muhasebe programı kullanımının kolay olması, kullanımı için bir eğitim gerektirmemesi, maliyetlerinin uygun olması ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında müşteri desteğinin bulunması çok önemlidir. Özelliklere baktığımızda; Alış ve Satış Fatura Takibi, Cari Hesap Takibi , Alacak-Borç Takibi, Gider/Masraf Takibi, Gelir-Gider Takibi ve artan dijitalleşmeyle beraber e-fatura kullanımı gibi özellikler bulunmaktadır.

Ön muhasebe programını kimler kullanmalıdır?

Ön muhasebe programı kullanan işletmeler sürdürülebilir yönetimin yanı sıra dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler de Logo İşbaşı’nı kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.

Online ön muhasebe programının avantajı nedir?

Web tabanlı ön muhasebe programının birçok avantajı bulunmaktadır. Online ön muhasebe programınızla internet erişimi olan her yerden fatura kesebilir, alış faturalarınızı sisteme kaydedebilirsiniz. Yapmış olduğunuz masraf ve giderleri zamanında kaydedebilir, müşteri & tedarikçilerinizle olan alacak-borç durumunuzu anlık olarak görüntüleyebilir, ürünlerinizin stok takibini ister ofisinizden ister evinizden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Logo İşbaşı gibi e-fatura kullanımının da olduğu programlar aracılığıyla e-fatura/e-arşiv fatura gönderebilir ve gelen e-faturalarına kabul/red işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden excel yerine ön muhasebe programı kullanılmalı?

Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirmenin birçok yolu var. Alacak-borç takibi, gelir-gider takibi, stok takibi, cari hesap takibi gibi bir işletmenın yönetilmesinde önemli olan konuları excel dosyasında takip etmek karışıklık yaratacağı gibi olası dosya kayıpları nedeniyle maddi kayıplar da söz konusu olabilir.Ayrıca excel dosyası yerine kullanacağınız Logo İşbaşı gibi bir ön muhasebe programıyla çok daha kısa zamanda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ön muhasebe programı işlerinizi kolaylaştırır mı?

İşletme yönetiminiz için kullanacağınız Logo İşbaşı gibi bir online ön muhasebe programı işlerinizi oldukça kolaylaştırır. İnternet erişimi olan her yerden, ister webden ister cep telefonundan fatura kesebilir faturalarınızı müşterilerinizle anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca Logo İşbaşı gibi bir online ön muhasebe programı kullandığınızda müşterileriniz ve tedarikçilerinizle alacak-borç durumunu, stoklarınızın takibini ve işletmenizin gelir-giderini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ön muhasebe programı nasıl seçilmeli?

Küçük işletmeler tarafından en çok merak edilen konuların başında gelen ön muhasebe program seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. İşletmenizin yönetimi için uygun ön muhasebe programını seçerken firmanın ve programın güvenilir, alanında tecrübeli ve müşteri desteği konusunda deneyimli olduğundan emin olunmalı. Tercih edilecek programın kullanımının kolay olması, herhangi bir eğitim gerektirmeden kullanılabilmesi, içerdiği program özelliklerinin ihtiyacınıza uygun olması ve maliyetinin de ekonomik olması program seçerken dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Alternatif ön muhasebe çözümleri nelerdir?

Alış-satış faturaları takibi, masraf/gider kaydı girilmesi, stok takibi, cari-hesap takibi, gelir-gider takibi, e-farura & e-arşiv fatura gibi işletmenizin ön muhasebe ihtiyacını karşılayacak için birçok ön muhasebe programı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacı için web tabanlı bir çözüm ya da bilgisayarınıza kurulum gerektirecek farklı çözümleri değerlendirerek işletmeniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Logo İŞBAŞI Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Yazın,