E-Mutabakat

Mutabakat Süreçlerinizde Doruk e-Mutabakat Yanınızda

e-Mutabakat nedir?

e-Mutabakat uygulaması, tedarikçi ya da müşteri olarak çalışılan firmalarla BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik sistem üzerinden kolayca yapılmasını sağlar. Mutabakat süreçlerini dijitalleştirerek zamandan tasarruf sağlayabilir, e-Mutabakat sistemi üzerinden sms, e-posta ya da faks göndererek mutabakatlarınızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmeleri için geliştirilen e-Mutabakat uygulaması BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlıyor.

e-Mutabakat uygulamasından kimler faydalanabilir?

BA-BS bildirimleri ve cari hesap mutabakatlarını elektronik ortamda yapmak, mutabakat süreçlerindeki zaman kayıplarını en aza indirerek kaynakları daha verimli kullanmak isteyen tüm işletmeler e-Mutabakat uygulamasından yararlanabilir.
BA, BS ya da Cari Bakiye mutabakatları için kendi sisteminiz üzerinden aldığınız Excel formatını e-Mutabakat sistemine şablon olarak girebilir, sonrasında Excel dosyalarında herhangi bir özelleştirme yapmadan, direkt olarak e-Mutabakat uygulamasına aktarıp kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Aynı zamanda ERP sistemi içerisinden de kolayca e-Mutabakat portalina aktarım yapabilirsiniz.

e-Mutabakat uygulamasının avantajları nelerdir?

e-Mutabakat uygulamasıyla, mutabakat yapılacak firmalara, e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, otomatik olarak mail göndermek, onay ve ret cevaplarını online olarak e-Mutabakat Portalı’ndan takip etmek mümkündür. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve gelinen aşamanın kontrol edilmesine imkan tanır. Böylece hem zaman hem de iş yükünden tasarruf sağlanabilir. Geçmiş mutabakatların kontrolü de portal üzerinden kolayca yapılabilir.

e-Mutabakat'ı kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Kolay kullanım ve anlık kontrol

  • Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan e-Mutabakat Portalı, sürecin hangi aşamada olduğunu online kontrol edebilmeyi sağlıyor.
  • Detaylı raporlama sayesinde, giden mutabakat mektuplarının karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı bilgisi kolayca ve anlık şekilde alınabiliyor.
  • Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlar, e-Mutabakat Portalı üzerinden kontrol edilebiliyor.
  • Gerektiğinde tüm geçmiş mutabakatlara da yine portal üzerinden erişilebiliyor.
  • Böylece mutabakat uygulamasında zaman tasarrufu sağlanırken, süreçlerde de optimizasyon elde ediliyor.
  • Microsoft Excel üzerinde tutulan veriler, e-Mutabakat Portalı’na kolayca aktarılabiliyor.

E-Mutabakat hakkında detaylı bilgi için bize yazın,