Her Gün Sizin İçin

Üretiyoruz…

Yönetim Sistemlerinde Uzman

Bimser Çözüm.

BİMSER ÇÖZÜM’ün ürünleri, bugün ülkemizin 1000’den fazla seçkin şirketinde, yüzbinlerce profesyonel tarafından kullanılıyor; sağladığı verimlilik ile bu şirketlere rekabet avantajı ve başarı getiriyor.

Doruk Yazılım, Bölgedeki En Yetkin Çözüm Ortağıdır

eBA, Belge Ve İş Akış Yönetim Sistemleri ile ; İş süreçleri maksimum etkinlikte çalışır. Verimlilik en üst düzeydedir. İş süreçleri yönetilebilirdir. Kağıt kullanımı yok denecek kadar azdır

Kurumsal Varlık Yönetim Sistemi, Fonksiyonalite, rapor ve grafik zenginliği ile kullanım kolaylığı açısından Türkiye’nin en büyük işletmelerinde ve en yaygın kullanılan Bakım Yönetim Sistemi’dir…

Ensemble Süreç Yönetim Sistemi kurumların şüreç odaklı yönetim anlayışına geçmelerine yardımcı olmak amacıyla getirilmiş bütünleşik ve sürdürülebilirlik bir süreç yönetim platformudur.

QDMS ; Kuruluşların sahip olduğu yönetim sistemleri faaliyetlerinin otomasyonu amacıyla geliştirilmiştir. Yönetim sistemlerinin öngördüğü dokümantasyon altyapısını oluşturarak ilişkili tüm faaliyetlerin yürütülmesine ve takibine olanak sağlar.

ERP Çözümleri

LOGO / NETSİS

Muhasebe ve Finans Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Proje Yönetimi, Bakım Yönetimi, Varlık Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Talep Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Dış Ticaret, İş Zekası ve İnsan Kaynakları gibi bir işletmenin sahip olabileceği tüm fonksiyonları ve müşterilerden tedarikçilere  tüm ekosistemi başarıyla yönetme becerisine ve gelişmiş entegrasyon özelliklerine sahip Logo ERP çözümleri, tüm kurumsal bilgi, işlem ve süreçlerin önceden tanımlanmış standartlar çerçevesinde, yönetilmesini ve denetlenmesini sağlamaktadır.

Farklı yapıdaki birçok firma ve holdingin süreçlerinin yönetilebileceği, özelleştirilebilir, kapsamlı bir iş çözümü sunarken; rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Netsis 3 Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir ERP çözümüdür. İşletmenizin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak, şirket içi süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlayan tam kapsamlı bir ERP çözümü sunmaktadır.

ERP kavramının yeniden yorumlanmasıyla farklı bir platform üzerinde geliştirilen Tiger 3, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

Eğer Aradığınız Ürünü Bulamadıysanız

SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ

PAKET PROGRAMLAR

Tedarikçi yada müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Mükelleflerin KDV İade talebinde bulunabilmesi için Gelir İadesi Başkanlığının onayladığı excel formatında “Yüklenilen KDV” nin hesaplandığı projemizdir.

Yüklenen KDV Programı Üç sürüm mevcuttur. Netsis, Logo ve ERP bağımsız çalışan şeklinde.

Yüklenen KDV ProgramıERP entegrasyonlu çözümler için projelendirme yapılır ve firmanıza göre proje maliyeti tekliflendirilir.

ÖZEL PROJELER

Doruk Yazılım,

Özel Yazılım Hizmetleri Sunar,

İhtiyacınız Olan Sİstemi ve Ürünü Sizin İçin Üretiriz

KBM (Koli Başı Maliyet) uygulaması Supplier Income departmanı için geliştirilen web uygulamasıdır. Tesco Kipa’nın bazı tedarikçileri için tedarikçinin ürünlerini kendi dağıtım merkezinden alarak mağazalarına kendi dağıtmasından doğan anlaşmalar, fiyatlandırmalar, raporlamalar ve ay sonu fatura kesme işlemlerinin yürütüldüğü uygulamadır.

Uygulama kullanıcıya çeşitli hesaplama yöntemleri ile anlaşmalar oluşturmasına, daha önceki yapılan anlaşmaları raporlamasına, mazot fiyatlarındaki artış gibi çeşitli parmatreler dolayısı ile anlaşmalarda zam, uplift gibi işlemlerin uygulanmasını olanak tanır.

CPC ( Koli Başı), Fix CPC (Sabit Koli Başı), CPP (Palet Başı) ve Yüzdesel olmak üzere sistemde 4 tip anlaşma tipi mevcuttur. Periyot sonlarında koli başı fiyatlar listelenir ve koli başı fiyatlar ile koli rakamları çarpılarak aylık lojistik bedeli hesaplanır. Yüzdesel olan anlaşmalar için periyot sonunda firmadan yapılan alım TL firmanın % oranı ile çarpılarak lojistik bedeli hesaplanır ve faturalanır.

İnternet erişimi olan çalışanlar izin talebinde bulunduğunda amirlerine otomatik olarak mail ve istenirse SMS gönderilir. Diğer çalışanlar için, izinlerin sisteme girişi amirleri veya İnsan Kaynakları tarafından yapılabilir. Amir veya varsa vekili talebi onayladığında çalışana bilgilendirme maili gelir.

Her aşamada mail ile bilgilendirme, amirlerin belli süre için vekil atayabilmesi, ilk onay, ön onay, amir, 2. amir ve İK onayları, ayrıca hafta sonu, tatil günü ve varsa aynı tarihli geçmiş izinlerin otomatik olarak dikkate alınarak kullanıcı hatalarının önlenmesi ile kapsamlı bir izin süreci gerçekleştirilir.

Şirket personellerinin muhasebe ye telefon açmadan ve uğramadan Avans taleplerini ve masraf beyanlarını Yöneticilerinin onayı ile veya direkt olarak Muhasebe ye tek tuş ile bildirimde bulunduğu ve Kağıt sarfiyatının minimuma indirildiği ve istediğiniz her yerden (PC, Tablet, Telefon vb.) kullanılan bir uygulamadır. Daha sonra bu işlemler şirket içerisinde bir akış ile gerekli kişilerce kontroller yapıldıktan sonra Yeni Nesil ERP programına otomatik olarak tek tuşla aktarım yapılmaktadır. Burada Diğer ERP programlarına da özel bir çözüm ile işlem yapılabilir.

Netsis Enterprise ve BPCS ERP’nin karşılıklı senkronize çalışması sağlanmıştır. BPCS üzerinde ilerleyen sistemin , üretim kayıtları , alış ve satış irsaliyesi , ambar giriş – çıkış hareketlerinin BPCS üzerinden Netsis’e transferi , Elektronik Fatura ile entegrasyon yapılmıştır. BPCS verilerinden Maliyet muhasebesi çalıştırılmış ve ay sonu kapama işlemlerinin Netsis üzerinden devam etmesi sağlnamıştır. Projede pek çok servis ve bilgilendirme sistemi kullanılmış ve programın hem italyanca hemde İngilizce dil desteği ile hata ve uyarı durumlarında hem yurtdışı hemde yurt içindeki proje sorumluları anlık olarak bilgilendirilmektedir.

SATILAN ÖZEL PROGRAMLAR

SMART W-M NETSENSE

SmartWM etkin depo yönetimi sağlamak için geliştirilmiş kullanımı kolay, çok fonksiyonlu bir depo yönetim sistemidir. Bu uygulama ile depodaki tüm aktiviteler eş zamanlı olarak sisteme kaydedilir.  Bu kayıtlar yapılırken barkod sistemleri ile desteklenerek işlemlerin hızlı ve hatasız yapılması sağlanır.

ANDON

Andon Panolarında, hat ve bölüm adı, günlük hedeflenen üretim adedi, mevcut ana kadar gerçekleşen üretim adedi, mevcut ana kadar olması gereken üretim adedi, fark, gerçekleşen tempo, anlık tempo, hedef tempo, ilk 5 hata tipleri ve oranları ve bilgilendirme slaytları gösteren web tabanlı yazılımdır.

Andon Panolarında, üretim ekranları, en çok karşılaşılan hata oranları, duyurular anlık slayt şeklinde ekranlarda gösterilir. Ekranlar esnek yapıda olup slayt sıralamaları, bekleme süreleri ayarlanabilir. Programın çalışma gereksinimi olarak; lcd smart televizyon ve programın kurulumunun yapılacağı bilgisayar yeterlidir.

Uygulama isteğe bağlı olarak firmaya göre özelleştirilebilir. Tamamıyla web tabanlı olup mobile cihazlardan erişim olanaklıdır. İngilizce ve Türkçe dilleri desteklenmektedir.

Demolar için bize yazın,

Yüksek Kalite, Uzman Çözümler.

Rakipleriniz Arasında Fark Yaratın,